Wróć do oferty

WARSZTAT ANTYSTRESOWY

„JAK SKUTECZNIE RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM ?”

Przeznaczony dla osób, które pragną nauczyć się skutecznie radzić sobie ze stresem czyli przejąć nad nim kontrolę, dla tych, którzy chcą nauczyć się jak zwolnić w świecie pełnym trudnych wyzwań i pośpiechu, by móc się cieszyć swoim życiem oraz odczuwać szczęście. Mogą w nim wziąć udział wszyscy niezależnie od płci, wieku, wykonywanego zawodu czy pełnionych ról społecznych.

Warsztat umożliwia:
  • Określenie źródeł i oblicza osobistego stresu każdego z uczestników.
  • Pogłębienie świadomości w zakresie własnych możliwości radzenia sobie ze stresem.
  • Zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności redukcji stresu oraz zapobiegania mu (konkretne techniki pracy z ciałem, wizualizacja, koncentracja, ruch, asertywność, monolog wewnętrzny i inne).
  • Przeanalizowanie własnej hierarchii wartości, wyborów oraz sposobów efektywnego wykorzystania czasu.

Warsztat "Jak skutecznie radzić sobie ze stresem ?" trwa dwa dni ( 16 godzin): sobota i niedziela 9.00 – 18.00 ( w tym godzinna przerwa obiadowa)

Koszt: 300 zł

W celu rezerwacji miejsca na warsztacie proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, by sprawdzić czy są wolne miejsca.
Rezerwacja następuje po dokonaniu wpłaty na konto 100 zł. Do dwóch tygodni przed zajęciami istnieje możliwość zwrotu wpłaty w razie rezygnacji z warsztatu. Po tym terminie pobrana opłata nie będzie zwracana. W sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn niezależnych od uczestnika, wpłaty będą zwracane w całości bądź przenoszone na poczet innych warsztatów. O rezerwacji decyduje kolejność wpłat.

W przelewie proszę podać tytuł warsztatu oraz imię i nazwisko.

Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane osoby. Zapisy pod nr tel.: 668-185-439
lub : kontakt@pracownia-zrodlo.pl

Opinie na temat warsztatu "Jak skutecznie radzić sobie ze stresem" :

„Nabrałam wiary w to, że może być lepiej, można żyć odważniej, nie uciekać od problemów, zyskałam więcej optymizmu i wiary w siebie. Powoli rozstaję się z tym > niedobrym cieniem < który mnie gnębi od rozpoznania choroby, z tym ochronnym parasolem rozpostartym od lat.”

Basia

„Dowiedziałam się, jakimi sposobami niwelować stres, w jaki sposób rozładowywać napięcie, jak skutecznie radzić sobie ze stresem, co robić, aby na przyszłość mniej się stresować. Sposób prowadzenia profesjonalny, ciepły, z poczuciem humoru. Program bardzo mi się podobał”

Gaja

„Postanowiłam, że bardziej zadbam o formę fizyczną… Prowadząca jest profesjonalna w tym, co robi, dobrze przygotowana, sympatyczna, ciepła. Z  lekkością  i wdziękiem panuje nad grupą. Program był bardzo ciekawy i urozmaicony. Nowość w stosunku do innych warsztatów to ćwiczenia ruchowe –taniec, program ma wyraźny  >sznyt autorski <.Podobał mi się.”

Lidka

„W wyniku udziału w warsztacie zyskałam systematyczną wiedzę, wzrost samoświadomości, pomysły na radzenie sobie ze stresem. Nic a nic nie straciłam, no, może poza niewiedzą. Sposób prowadzenia fachowy, spokojny,  uprzejmy, akceptujący. Program ciekawie dobrany, pokazujący szeroki zakres obszarów wpływających na stres i wskazujący możliwe sposoby zaradzenia mu.”

Aga

madnala