Wróć do oferty

Warsztat "Jak radzić sobie z lękiem?".

z elementami tańców w kręgu i choreoterapii

Poświęcony lękowi i konstruktywnym metodom radzenia sobie z nim. Warsztat jest przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Warsztat daje możliwość:

  • Uświadomienia sobie własnych lęków i wynikających z nich ograniczeń
  • Poznania konstruktywnych sposobów radzenia sobie z nimi
  • Przeanalizowania własnych sposobów podejmowania decyzji i wyboru najbardziej zadowalających
  • Uświadomienia sobie zakresu własnej odpowiedzialności za siebie i swoje życie
  • Zwiększenia samoakceptacji i wiary w siebie

Warsztat trwa dwa dni, tj. 14 godzin. Sobota 9.00 – 17.00, niedziela 9.00 - 15.00


Koszt: 300 zł.

W celu rezerwacji miejsca na warsztacie proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, by sprawdzić czy są wolne miejsca.
Rezerwacja następuje po dokonaniu wpłaty na konto 80 zł. Do dwóch tygodni przed zajęciami istnieje możliwość zwrotu wpłaty w razie rezygnacji z warsztatu. Po tym terminie pobrana opłata nie będzie zwracana. W sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn niezależnych od uczestnika, wpłaty będą zwracane w całości bądź przenoszone na poczet innych warsztatów. O rezerwacji decyduje kolejność wpłat.

W przelewie proszę podać tytuł warsztatu oraz imię i nazwisko.


Zapisy pod nr tel.: 668-185-439
lub : kontakt@pracownia-zrodlo.pl

Opinie na temat warsztatu:

"Bardzo się cieszę, że miałam okazję uczestniczyć w warsztacie "Jak radzić sobie z lękiem?". Pozwoliło mi to bardziej się otworzyć, przełamać wiele barier ( np. mówienie na forum), poznać wspaniałych ludzi.

W atmosferze życzliwości i ciepła uczyłyśmy się co zrobić ze swoim lękiem, jak go zaakceptować, jak nie dać mu zawładnąć nad naszym ciałem i umysłem. Poznałam wiele technik, które mogę stosować, by moje życie nabrało jaśniejszego wymiaru, by pozytywniej i odważniej patrzeć na świat.

P.Mira jest niezwykle ciepłą, rozumiejącą, życzliwą osobą. Poza zadaniami typowo warsztatowymi ( praca w grupach, praca indywidualna, wizualizacja) były też fantastyczne tańce w kręgu, które integrowały grupę, pozwoliły nam się zrelaksować, bądź nabrać siły!

Dziś już wiem, że wszystko może mieć tę dobrą stronę: jasną, pozytywną, i nawet lęk – który stanowi nieodłączną część naszego życia – staje się bardziej przyjazny.

Edyta

"zyskałam świadomość, w jaki sposób lęk wpływał na moje życie, narzędzia radzenia sobie z nim, realną perspektywę zmiany, straciłam poczucie wstydu i "wyjątkowości".

(...)

"W wyniku udziału w warsztacie przeanalizowałam różne obszary własnego życia, utwierdziłam się w słuszności podjętych działań, nazwałam i uporządkowałam swoje myśli i zachowania. Utwierdziłam się w przekonaniu, że czas płynie i nie można stać w miejscu! Trzeba działać!

Sposób prowadzenia prawdziwy, uważny, szczery, indywidualny, mimo, że grupowy. W skali od 0 do 10, zdecydowanie 10!

Świetny program. Obszerny i wyczerpujący."\

Eliza

"Warsztat pozwolił mi określić i zrozumieć moje lęki oraz sposoby radzenia sobie z nimi. Sposób prowadzenia oceniam bardzo wysoko pod względem organizatorskim i merytorycznym."

Paweł

"W trakcie warsztatu zyskałam usystematyzowanie wiedzy i impuls do zastosowania jej w porządkowaniu życia. Straciłam wygodę bezradności. Profesjonalny sposób prowadzenia, prowadząca umiejętnie kieruje grupę od jednego punktu do drugiego, dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa. Program zrównoważony, wysiłek intelektualny przyjemnie równoważą tańce."

Dorota

"Uwierzyłam, że mogę zmienić dużo w swoim życiu, jeśli tylko zaakceptuję siebie. Mogę przeistoczyć się z cierpiętnicy w silną kobietę, decydującą o sobie. To wszystko zależy ode mnie… Program warsztatu ciekawy, zmuszający do czynnego uczestnictwa w zajęciach."

Magda

"…Łatwiej jest mi nazwać i zaakceptować pewne sprawy, zwłaszcza te, na które nie mam wpływu…"

Ania

"Zdobyłam nowe, wartościowe doświadczenie, zainwestowałam w swój rozwój osobisty, poczułam się silniejsza, mocniejsza i nabrałam więcej wiary i nadziei na lepsze jutro: będzie lepiej… Dziękuję za tę atmosferę spokoju, swobody i pewnego rodzaju „wolności”, którą odczuwałam podczas warsztatu… Program bardzo różnorodny, wiele ciekawych wątków, ciekawe ćwiczenia, które wiele wyjaśniają lub pozwalają spojrzeć na problem z innej, nieznanej mi do tej pory strony…"

Joanna

"Udało mi się spojrzeć na mój problem z innej perspektywy… przez cały czas czułam się bezpiecznie, pomimo obcych na początku osób i pracy nad trudnymi emocjami…"

Ania

 

 

madnala