Wróć do oferty

Rozwojowy Krąg Kobiet

Zapraszamy serdecznie do grupy kobiet, prowadzonej przez nas od kilku lat, której celem jest wzajemne wspieranie się w rozwoju, dzielenie doświadczeniami, słuchanie własnej intuicji i głosu serca. Spotkania mają częściowo charakter warsztatu, częściowo kręgu.

Zapraszamy do wspólnej przestrzeni w pięknych okolicznościach przyrody pod Warszawą w pobliżu Sochaczewa na pięknej działce jednej z uczestniczek, gdzie można oderwać się od zgiełku dużego miasta i pośpiechu, pozwolić sobie na zwolnienie tempa, głębsze poczucie siebie i kontaktu z innymi kobietami oraz naturą.

Zapraszamy do stworzonej przez nas kobiecej przestrzeni - wspólnego tańca, śpiewu, posiłku, relaksacji przy dźwiękach mis tybetańskich i dzwonków koshi oraz różnych metod, ćwiczeń i rozmów, służących własnemu rozwojowi i pogłębianiu poczucia szczęścia i spełnienia. W odkrywaniu i pielęgnowaniu kobiecej natury - darów, zdolności i talentów kobiecego pierwiastka inspirować nas będą m.in. pradawne nauki Matek Klanowych, opowiadane przez rdzenne plemiona Ameryki. Ich przekaz ma uniwersalne znaczenie dla wszystkich kultur na świecie i może z powodzeniem służyć wszystkim kobietom i mężczyznom. Matki symbolizują role przyjmowane w życiu przez kobiety, reprezentują jej najpiękniejsze aspekty i źródła kobiecości. Każda z nich uczy nas czegoś innego, wnosi w nasze życie inny dar. W trakcie spotkań będziemy między innymi wsłuchiwać się w przesłanie Matek Klanowych, odnajdować w sobie ich dary i talenty, by poczuć własną siłę i mądrość, by stać się w pełni dojrzałymi i świadomymi kobietami.

Matek Klanowych jest trzynascie, tyle ile miesięcy księżycowych w roku. Każda z nich przekazuje nam inną mądrość. Na naszym pierwszym całodniowym warsztacie 2 marca 2019 będziemy zajmować się przesłaniem Pierwszej i Drugiej Matki Klanowej. Pierwsza z nich to Matka Natury, Druga - to Strażniczka Mądrości. Drugi warsztat to spotkanie ze Sobą w towarzystwie Ważącej Prawdę, która uczy nas akceptowania prawdy wewnątrz siebie oraz prawdy doświadczeń życiowych i Widzącej Daleko, która uczy stanąć twarzą w twarz ze swoimi ograniczeniami, by móc w pełni rozwijać swój potencjał.

Planujemy całoroczny cykl spotkń, raz w miesiącu lub raz na dwa miesiące, o czym będziemy informować na bieżąco. Zajęcia są w godzinach 11.00- 18.00

Prowadzące:
Mirosława Dominowska psycholog, psychoterapeuta i trener
Lidia Krajczawska psycholog, psychoterapeuta i trener

Zapisy i informacje pod nr tel.:668-185-439 lub 607123249

mdominowska2@gmail.com
lidia.krajczewska@gazeta.pl
madnala