Wróć do oferty

Poczucie własnej wartości

w poszukiwaniu swojej świetlistej duszy.

Warsztat terapeutyczno-rozwojowy z elementami choreoterapii i tańców w kręgu dla wszystkich, którzy chcą odnaleźć swoje poczucie wartości wypływające z głębokiego, kontaktu ze swoim prawdziwym, wewnętrznym Ja.

Poczucie wartości opiera się nie tylko na naszych sukcesach, umiejętnościach, zaletach osobistych, ale wiąże się również ze świadomością i akceptacją własnych niedoskonałości oraz popełnianych błędów. Wynika z prawdziwego, głębokiego, pełnego duchowości kontaktu ze sobą, swoim wnętrzem, swoją niepowtarzalną, cudowną istotą. Prawdziwe poczucie wartości oznacza akceptację siebie w pełni, takim jakim się jest, miłość do siebie, niezależnie od owych niedoskonałości i popełnianych błędów, łagodność i wyrozumiałość. Oznacza również głęboki kontakt ze sobą na poziomie duchowym, dostrzeganie w sobie „pięknej, świetlistej duszy”.

Podczas spotkania w grupie uczestnicy będą mieli możliwość poszukać swojej „świetlistej duszy” podczas różnorodnych ćwiczeń ruchowych, tańca, rysunku i innych, skontaktować się ze swoim niepowtarzalnym wnętrzem, uznać je za wyjątkowe, piękne, poszukać w sobie wewnętrznego światła, które promieniuje dookoła.

Warsztat trwa 8 godzin dydaktycznych 9.00 – 15.00
Koszt 160 zł

Prowadzące:
Mirosława Dominowska – psycholog, psychoterapeuta i trener
Lidia Krajczewska – psycholog, psychoterapeuta i trener

W celu rezerwacji miejsca na warsztacie proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, by sprawdzić czy są wolne miejsca. Rezerwacja następuje po dokonaniu wpłaty na konto 80 zł lub całej sumy. Do dwóch tygodni przed zajęciami istnieje możliwość zwrotu wpłaty w razie rezygnacji z warsztatu. Po tym terminie pobrana opłata nie będzie zwracana. Pełną kwotę należy przelać na konto najpóźniej na tydzień przed warsztatem (nr konta podany jest w zakładce Kontakt). W sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn niezależnych od uczestnika, wpłaty będą zwracane w całości bądź przenoszone na poczet innych warsztatów. O rezerwacji decyduje kolejność wpłat.

W przelewie proszę podać tytuł warsztatu oraz imię i nazwisko.

Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane osoby.


Zapisy pod nr tel.: 668-185-439
lub : kontakt@pracownia-zrodlo.pl

madnala