Wróć do oferty

WARSZTAT POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

„SAMOAKCEPTACJA I MIŁOŚĆ DO SIEBIE”

z elementami tańców w kręgu i choreoterapii

Warsztat o charakterze rozwojowo-terapeutycznym dla osób, które chcą bardziej zagłębić się w siebie i poszukać siebie prawdziwego, czasem głęboko ukrytego pod maską pokazywaną innym oraz zaakceptować i polubić siebie bez osądzania i wstydu. Wielu ludziom trudno jest przyjąć siebie takiego, jakim się jest, zwyczajnego, popełniającego błędy, niedoskonałego. Nie widzą, bądź nie doceniają swoich zalet i swojej wyjątkowości, a czasami wstydzą się siebie lubić, doceniać, pochwalić.

Podczas warsztatu uczestnicy mają możliwość zbliżyć się bardziej do swojego wnętrza bez oceniania, zmienić sposób widzenia siebie i stosunek do siebie na bardziej łagodny i akceptujący. Mogą dostrzec własną niepowtarzalność, docenić indywidualność, a dzięki temu osiągnąć pogodę ducha i harmonię wewnętrzną, a także radość z bycia sobą w kontaktach z ludźmi i sobą samym.

Warsztat trwa dwa dni: sobota 9.00 – 16.00 niedziela 9.00 – 15.00

Koszt: 300 zł

W celu rezerwacji miejsca na warsztacie proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy, by sprawdzić czy są wolne miejsca.
Rezerwacja następuje po dokonaniu wpłaty na konto 100 zł. Do dwóch tygodni przed zajęciami istnieje możliwość zwrotu wpłaty w razie rezygnacji z warsztatu. Po tym terminie pobrana opłata nie będzie zwracana. W sytuacji odwołania warsztatu z przyczyn niezależnych od uczestnika, wpłaty będą zwracane w całości bądź przenoszone na poczet innych warsztatów. O rezerwacji decyduje kolejność wpłat.

W przelewie proszę podać tytuł warsztatu oraz imię i nazwisko.

Serdecznie zapraszam wszystkie zainteresowane osoby. Zapisy pod nr tel.: 668-185-439
lub : kontakt@pracownia-zrodlo.pl

madnala