Wróć do oferty

Warsztat rozwoju osobistego dla kobiet:

SEKSUALNOŚĆ KOBIECA

(z elementami tańców w kręgu i choreoterapii, 1 dzień - 8 godz.)

Warsztat z cyklu rozwojowego dla kobiet pragnących dotrzeć swojego wewnętrznego źródła siły, radości i kobiecości, by móc w pełni cieszyć się sobą i swoim życiem.

Warsztat umożliwia:

  • Dotarcie do swojej energii płynącej ze zmysłowości i seksualności.
  • Pogłębienie świadomości w obrębie własnej seksualności, ewentualnych czynników hamujących odczuwanie lub realizowanie jej.
  • Praca nad akceptacją siebie jako istoty seksualnej.
  • Uświadomienie sobie mitów i stereotypów na temat seksualności kobiet.
  • Znalezienie odpowiedzi na pytanie jak czerpać radość z własnej seksualności.

Zapisy pod nr tel.: 668-185-439
lub : kontakt@pracownia-zrodlo.pl

Opinie na temat warsztatu rozwoju osobistego dla kobiet "Seksualność kobieca":

„Dzięki warsztatowi zyskałam świadomość, że moje życie może być nadal piękne i wartościowe i mogę czerpać z niego radość, mimo straty bliskiej osoby. Sposób prowadzenia bardzo miły, ciepła, przyjazna atmosfera, wytworzona dzięki p. psycholożkom. Ciekawe i pomocne w życiu ćwiczenia skłaniają do refleksji i pracy nad sobą. Program oceniam na szóstkę z plusem.”

(...)

Zyskałam większą pewność siebie, rozwój, radość, doświadczenie innych. Program ciekawy, dający możliwość przeżywania uczuć i wyrażania ich, doświadczania siebie, w pełni wyczerpujący zagadnienia, które mnie interesowały”

"Skorpion"

„Odkryłam swoje potrzeby, możliwości zmian. Dużo zależy od nas samych, trzeba pracować nad sobą. Program super, kompetentny, rzetelny, obejmuje duży zakres kobiecości, strony seksualności, co na nie  wpływa, itd.”

(...)

„Zyskałam dużo radości i wiedzę. Pełen profesjonalizm. Nic bym nie zmieniła. Czekam na ciąg dalszy.”

Aneta

„Dzięki warsztatowi inaczej spojrzałam na swoje problemy, porównując je do problemów innych osób. Dobre podejście do uczestników.”

Anka
(...)

madnala